HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 25 TEMMUZ 2021, PAZAR

Rus televizyoncu Vali'yi terletti

19.09.2001 00:00:00
Turizm ve Türk aile yaşantısıyla ilgili Antalya'da bir belgesel hazırlayan Rusya Federasyonu'nun Sibirya bölgesindeki Kurpas Televizyonu ekibi, ailevi yaşantısını içeren sorularıyla, Antalya Valisi Ertuğrul Dokuzoğlu'nu terletti.

Teztour ve Kaplan Paradise Otel'in davetlisi olarak Antalya'ya gelen Sibirya'nın resmi televizyon kanalı Kurpas'ın, programcı, muhabir, kameraman ve teknisyeninden oluşan 5 kişilik ekibi, Vali Ertuğrul Dokuzoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Kurpas Tv Programcısı Dmitrieva, Vali Dokuzoğlu'na, evliliği, eşi ve çocuğuyla ilgili kişisel sorular yöneltti. Dokuzoğlu'na eşiyle nasıl tanıştığını ve eşinin çalışıp çalışmadığını da soran Dmitrieva'nın, "Eşiniz neden çalışıyor?" şeklindeki sorusuna, Vali Dokuzoğlu, "Eğitimini aldığı alanda çalışmak istedi" cevabını verdi.

"Evlilik yıldönümüzü kutlar mısınız?" şeklindeki bir başka soruya karşılık ise Vali Dokuzoğlu, "Evet her yıl kutlarız" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.