HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Şehir Tiyatroları'nda kurum içi eğitim

12.06.2001 00:00:00
"Hayat bir bütündür. Çalışan insan da hayatla bütünleşmeli ve hayat ona keyif vermeli" teorisinden yola çıkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nda, kurum içi eğitim çalışmaları başlatıldı.

"Baltaş&Baltaş Eğitim, Yönetim ve Danışmanlık Merkezi tarafından yürütülen ve aynı kuruluşun eğitmenlerinden olup, diğer taraftan İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncuları arasında yer alan Şehnaz Bölen'in önderliğinde başlatılan çalışmaların ilk bölümü, kurumun idari bölümünde çalışanları kapsadı.

"Daha iyi yaşamak için en önemli adımlardan biri, kişinin kendi sınırlarını ve gücünü tanımasıdır" diyerek çalışmaların özetini yapan Şehnaz Bölen, İstanbul Şehir Tiyatroları'nın tüm çalışanlarının bireysel kalitelerini yükseltmelerine katkıda bulunarak, yeni sezonda izleyici memnuniyetini mükemmel hale getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

"İnsana Yatırım" başlığı altında düzenlenen ve değişik başlıklar altında sürdürülecek seminerler için İstanbul Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Şükrü Türen ise, "Çalışanlara seminerler yoluyla duyumsatılacak düzen, güzellik gibi estetik ihtiyaçları, giderek kendini tanımak, potansiyelini gerçekleştirmek ihtiyacını da yaratacaktır. Önümüzdeki sezon, tiyatro sevenlerin İstanbul Şehir Tiyatrolarının bambaşka bir hizmet anlayışında yola çıkan kadrosuyla taşıyabileceklerini, birlikte paylaşılacak sanatsal güzelliklerle, var olmanın keyfini hep birlikte sık aralıklarla çıkarabileceklerine inanıyorum" dedi.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.