HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 17 MAYIS 2021, PAZARTESİ

Taraftara ceza yağdı

22.10.2005 00:00:00
Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu, Bursaspor'un kendi sahasında yaptığı Akçaabat Sebatspor ve Elazığspor maçlarında yaşanan olaylar nedeniyle 8 taraftarı 1112'şer YTL para cezasına çarptırırken, bu taraftarlardan 3'üne ayrıca 6 ay müsabakalardan men cazası verdi.

Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu, Bursa Atatürk Stadı'nda hafta sonunda yapılacak Bursaspor-Yozgatspor karşılaşmasında alınacak önlemleri görüşmek üzere Bursa Vali Yardımcısı Yaşar Yaycı başkanlığında toplandı. Toplantının ardından yapılan açıklamada, 25 Eylül'de Bursa AtatürkStadı'nda yapılan Akçaabat Sebatspor karşılaşması öncesi, rakip takım otobüsünü taşlayarak 2 oyuncunun yaralanmasına neden oldukları iddiasıyla yakalanan taraftarlar S.H ve M.M'nin 1112 YTL para ve 6 ay müsabakalardan men cezasıyla cezalandırıldıklarını bildirdi. Aynı gün stada giriş sırasında rakip takım kafilesine küfür ettiğiiddia edilen taraftar Ş.C.G'nin de 1112 YTL para cezasına çarptırıldığına işaret edilen açıklamada, 9 Ekim'deki Elazığspor maçı sırasında tribünlerde kavga ettikleri belirlenen A.Y, A.K, C.E. ve O.A'ya da aynı tutarda para cezası uygulandığı, sahaya pet şişe attığıbelirlenen M.V'ye, para cezası ve 6 ay müsabakalardan men cezası verildiğini kaydedildi. Kurul, hafta sonunda yapılacak Yozgatspor maçında, daha önce alınan önlemlerin aynen uygulanacağını bildirdi.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.