HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

TEKLİF VAR ISRAR YOK

29.05.2001 00:00:00
Ligde istediği sonucu alamayan ve 17 yıl aradan sonra Avrupa Kupaları'na katılamayan Beşiktaş'ta iç transfer görüşmeleri bugünden itibaren başlıyor.

Takas yapılacak

Yönetim ile birlikte dün kulüp binasında bir toplantı yapan Beşiktaş Transfer Komitesi, stratejisini belirledi. Yeni sezon için belirlenen futbolcuların alınması için takas formülünü uygulamaya koyacaklarını belirten yönetici Seyfi Karaca, Daum'un, takımdan gitmesini istediği tüm futbolcuları kabul etmelerinin söz konusu olmadığını söyledi.

Ali Eren kalmalı

Teknik Direktör'ün işine karışmak gibi bir anlayışta olmadıklarını ifade eden Seyfi Karaca, Ali Eren konusunda Daum ile aynı paralellikte düşünmediğini söyledi. Bu konunun Yönetim Kurulu toplantısı gündemine geleceğini ifade eden Karaca, "Ali Eren ve diğer futbolcuların bir yıllık performansını masaya yatıracağız. Ali Eren veya bir başkasının yeni sezonda kalması gerekiyorsa bunu yönetim olarak Teknik Direktörümüze aktaracağız" dedi.

Daum'un kararları anayasa değil

Karaca, Daum'un belirlediği futbolcuların anayasa olmadığını da sözlerine ekleyerek, "Teknik Direktörümüzün, takımdan gitmesini istediği futbolcuların tümünün altına imza atmamız beklenemez. Önemli olan, Beşiktaş'ın menfaatleridir" yorumundu bulundu.

İlk pazarlık Tayfur ile yapılacak

Öte yandan, bugün resmen iç transfer görüşmelerine başlayacak olan Beşiktaş Transfer Komitesi, ilk olarak Kaptan Tayfur'u kulübe çağırarak anlaşma yollarını arayacak. İki yıl için Tayfur ve Ahmet'e 700 milyar tavan fiyat vermeyi planlayan yöneticiler, bu rakamdan taviz vermeyeceklerini söyledi.

Münch gidiyor

Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren, Münch'ün, Almanya'daki bir birinci lig takımıyla anlaştığını ve bu transferin son aşamaya geldiğini söyledi. Düren, Fransa'ya giden Pascal Nouma için bazı transfer teklifleri aldıklarını, ancak bu konuda net bir gelişme bulunmadığını belirtti.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.