HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

THY'den ikramda çifte standart

 
THY tüm dış hatlarda ikramlara başlarken, iç hat yolculara ise business class uçsa bile 'bir bardak su ile yetinmeye devam edin' diyor!
 
18.06.2021 12:51:00
THY'den ikramda çifte standart
THY'den ikramda çifte standart
 
Türk Hava Yolları (THY), 18 Haziran'dan itibaren tüm yurt dışı uçuşlarda ikram hizmeti vermeye başladı. THY, geçen yıl Covid-19 salgını nedeniyle durdurduğu uçuş süresi iki saate kadar olan yurt dışı uçuşlardaki ikram hizmetini, dünya genelinde aşılama oranının artışa geçmesi ve ülkelerde hayatın normale dönmeye başlaması sonrası yeniden başlatma kararı aldı. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, "Uçakta ikramları özlediniz değil mi? Dünya genelinde aşılanan insan sayısının artması, yurt dışı rotalardaki uygulamalar ve en önemlisi sizin taleplerinizi dikkate alarak 18 Haziran'dan itibaren tüm yurt dışı uçuşlarında ikram vermeye başlıyoruz" dedi. 

İç hat uçanlara sadece su!

Öte yandan benzer bir düzenlemeye iç hatlarda gidilmedi. THY, iç hatlarda business sınıfta bile sadece su ikram ediyor. Oysa business sınıfta öğle ve akşam uçuşlarında güzel yemekler ikram edilirdi, ekonomi sınıfta ise beğenilen sandviç! EKONOMİ SERVİSİ


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.