HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 18 HAZİRAN 2021, CUMA

Trabzon yeni sayfa açıyor

16.05.2001 00:00:00
Hami devam ediyor

Sümer, düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklamada, yönetim kurulu olarak Hami'ye sezon sonunda jubile teklifi yapma kararı almadıklarını da belirterek, "Bu futbolcu hakkında bir karar almadık. Alsaydık, yönetim kurulu toplantısından sonra yaptığım açıklamada, bunu zaten söylerdim" dedi.

Takviye çok önemli

Trabzonspor'un şu an için en önemli ihtayacının futbolcu kadrosuna gerekli takviyeyi yapmak olduğunu da ifade eden Sümer, şöyle devam etti: "Bu yönde arayışlarımıza erken başladık ve bu yolda mesafe aldık. Dört Brezilyalı oyuncu ile sözleşme imzaladık ve 15 gün içinde neticelendireceğimizi umut ettiğimiz çalışmalarımız var. Güvenli ve kararlı bir biçimde bu işi sürdürüyoruz. İki yerli oyuncuyu kadromuza dahil etmeyi planlıyoruz. Transferde talip olduğumuz oyunculara alternatif, oyuncu bakmıyoruz. Bu olmaz ise bu olsun diye düşüncemiz yok. Kendi kadromuzdaki sözleşmesi biten oyuncularla ilgili kopmalar olacağını sanmıyorum. Olursa, gerekli arayışlara gireriz."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.