HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 11 MAYIS 2021, SALI

Trabzon'u kurtaralım kahraman olalım

30.09.2005 00:00:00
Fatih Tekke, bordo-mavili takımı bu sezon en çok sakatlıkların ve eksikliklerin etkilediğini belirterek, "Yeni yabancı oyuncularla uyum sorunu yaşıyoruz. Avrupa Şampiyonlar Ligi'nden elenmemiz herşeyi altüst etti" dedi.

Zor günlerden kurtulmak için herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade eden Fatih, "Kötü günleri aşalım. Medyadan da yardım istiyoruz. Eğer bu takım ayağa kalkarsa futbolcusundan, yorumcusuna kadar herkes kahraman olur" diye konuştu.

Basit bir takım değilizTrabzonspor'da futbolcuya dayalı bir düzenin olmadığını kaydeden Fatih, "Bunu söylemek sanki kulübün başındaki yönetimi yok saymak, futbolcuları herkesin üstüne koymaktır. Böyle birşeye olanak yok. Bu takımda ameliyattan sonra her maça çıkan, ter akıtan futbolcular var. Bunu söylemek art niyetliliktir. Trabzonspor, basit bir takım değildir. Bu kulüpte herkesin üstünde yönetim kurulu var" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.