HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

Yenal umut dolu

08.07.2001 00:00:00
Sarı-Lacivertliler günde çift idman yaparak yeni sezona hazırlanıyor. Teknik direktör Ersun Yenal nezaretinde yapılan çalışmalarda futbolcular arasındaki uyum teknik kadro ve yöneticileri sevindiriyor.

Daha bilinçliyiz

Yenal, geçen sezon başı hazırlıklarında zorlandıklarını belirterek, bu sene futbolcuların hepsinin bilinçli ve uyumlu olduğunu kaydetti. Yenal, şunları söyledi: "Bu sene işimiz daha kolay olacak. Bu sezon oyunucularımın hepsi çalışma programını bildikleri için kampa hazır geldiler. Hiç bir futbolcuda kilo problemi yok. Taktik çalışmalarımızda daha çok uyum sağladığımız için daha verimli çalışıyoruz."

Hedef Avrupa

Yenal ayrıca, "Bu sene hedefimiz, ligde ilk 5 takım arasına girmek ve Avrupa Kupası maçlarına katılabilmek. Her şey düşündüğümüz gibi olursa, hedefimize ulaşmamak için hiç bir neden yok." şeklinde konuştu.

6 hazırlık maçı

Bu arada sarı lacivertliler, kendi tesislerinde yaptıkları çalışmalardan sonra 20 Temmuz'da Hollanda'ya giderek, 6 hazırlık maçı yapacaklar.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.