HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 15 MAYIS 2021, CUMARTESİ

Yunan aktör Türk mankeni Hıristiyan yaptı

22.09.2005 00:00:00


SON HABER Yunan aktör ile birlikte olan ünlü manken Tuğçe Kazaz Hıristiyan Ortodoks dinini seçtiğini açıkladı.

Yunan aktör Yorgo Şeitaridis ile aşkı sebebi ile Yunanistan'a gelen ve evlenemeye hazırlanan Tuğçe Kazaz, Yunanistan'ın ünlü dergilerinden Down Town dergisine Yorgo ile beraber pozlar verdi ve yeni hayatı konusunda açıklamalarda bulundu. Kazaz, sevgilisi Yorgo ile Aralık ayında evleneceğini ve bugüne kadar İslam dinini seçmiş olmasına rağmen artık din değiştirdiğini ve Hıristiyan Ortodoks olduğunu açıkladı.

Ünlü manken, artık kısa dönemde kendisine Tuğçe Şeitaridis olarak hitap edilmesini tercih edeceğini belirtti ve Yorgo ile beraber olmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti. Yorgo ile ilk tanışmalarından beri beraber olduklarını belirten Kazaz, ailesinin bu konudaki tepkileri konusunda yorum yapmamak istediğini söyledi.
MegadentistSenteks
Panax nedir
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.