HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

A.Gücü Cafer'i satmıyor

16.06.2001 00:00:00
Başkentin başarılı temsilcisi Ankaragücü, golcü oyuncusu Cafer'i satmayacağını açıkladı.

Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın, yaptığı yazılı açıklamada, "Görüşmeler neticesinde Cafer Aydın'ı satmayacağımız kesinleşmiştir" dedi.

Futbolcularımız istemedi

Bu sezon çok başarılı olan takımlarının futbolcularına çeşitli kulüplerden teklif geldiğini anımsatan Aydın, şöyle devam etti: "Ankaragücü olarak politikamız, kadromuzu bozmamak ve hocamızın uygun gördüğü takviyeleri yapmaktır. A.Gücü futbolcuları da kulüplerinden ayrılmayı düşünmediklerini eksiksiz olarak boş mukaveleye imza atarak göstermişlerdir."

Taktir ettik

Futbolcularının bu iyi niyetli davranışlarını takdirle karşıladıklarını belirten Aydın, şöyle dedi: "Bununlu birlikte futbolcularımızın menfaatleri doğrultusunda, kendilerine gelen teklifler karşısında diğer kulüplerle görüşme yapmalarına izin veriyoruz. Bu futbolculardan birisi olan Cafer Aydın'a da büyük kulüplerden teklif gelmiş ve kendisine görüşme izni verilmiştir. Burada amaç, boş mukaveleye imza atan futbolcularımızı köle gibi görmediğimiz gerçeğinin bilinmesidir. Bütün bu görüşmeler neticesinde, Cafer Aydın'ı satmayacağımız kesinleşmiştir. Ankaragücü olarak bu kararımızı spor kamuoyuyla paylaşıyoruz."
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.