HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Cansun'dan daha iyiyim

13.07.2001 00:00:00
Galatasaray Kulübü başkan adaylarından Ateş Ünal Erzen, Faruk Süren, İzzettin Doğan veya Özhan Canaydın isimlerinden birinin başkanlığa aday olması halinde, kendisinin bu göreve talip olmayacağını belirterek, "Ancak Mehmet Cansun'dan daha iyi yapacağıma inandığım için aday oldum" dedi.

Sorunları biliyorum

Aday olmasının ana nedeninin sorunları bilmesi olduğunu ifade eden Erzen, "Bugün taşın altına elimizi sokmanın vaktidir. Seyirci değil, katılımcı olunması gerektiğine inandık. Aday olmadan önce çok düşündüm. Sonunda bu görevin üstesinden geleceğime karar verdim" diye konuştu.

Emanetçi değilim

Olağanüstü Genel Kurul öncesi Cem Uzan'ın desteğini arkasına alması nedeniyle medyada "Emanetçi" olarak adının geçmesine değinen Erzen, şu görüşleri savundu: "Emanetçi ne demektir. Bunu bana insanların açıklaması lazım. Bu kelimeyi kullananların ciddi akıl ve fikir sorunları vardır. Bir üyenin maddi desteğini almak emanetçilik değildir. Cem Uzan, Faruk Süren döneminde de bu kulübe yoğun desteğini sürdürmüştür."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.