HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Daum'a ve takıma güvenoyu

23.08.2001 00:00:00
Extreme Travel'in açılışında bir araya gelen Beşiktaş yönetim kurulu üyelerinden Hasan Gocay ve Fikret Orman, takımın adaptasyon problemi yaşadığı yolunda ortak görüşte birleştiler.

Sadece uyum sorunu var

Beşiktaş yöneticisi Hasan Gocay, takımdaki birlik ve beraberliğin yeni yeni oluştuğunu söylerken, "Maçlarda çok gol kaçırıyoruz. Bunun da sebebi tam uyumun sağlanamaması. Ben sonuçlara rağmen takımın bu kadar kısa sürede takım ruhuna kavuşacağını sanmıyordum. Daum oyuncularına takım ruhu aşılamış. Uyum probleminin 1-2 haftada çözülerek, ligde çıkışa geçeceğimize inanıyorum" diye konuştu.

Fevzi işine baksın

Gocay, kaleci Fevzi konusunda da basında yer alan haberlerin takımı karıştırmaya yönelik yazıldığını savunarak, "Fevzi konusu yanlış değerlenderiliyor. Sonuçta takımda as yedek kaleci olmaz. Çalışan takıma girer. Fevzi konuşmak yerine çalışarak, formuna kavuşsun ve kalesindeki yerini alsın" dedi.

Oyun iç açıcı

Beşiktaş'ın Tesislerden Sorumlu Yöneticisi Fikret Orman ise takıma 11 yeni oyuncu transfer edildiğini bir anda uyum sağlamanın mümkün olmadığını belirtirken, "İki haftada alınan sonuç iyi değil ama oyun iç açıcı. Takımda ışık var. Skordan değil ama oyundan memnunum. Sonuçta sezonu şampiyon olarak tamamlayan takım biz olacağız" dedi.

Tesisler tamamlanıyor

Orman, kaleci Fevzi'nin durumuyla ilgili bir soruya da, "Fevzi duygusal bir insan. Bizim takımımızda ikinci kaleci diye bir olay yok. Fevzi iyi çalışsın ve kaleyi tekrar geri alsın" şeklinde değerlendirdi. Orman, Ümraniye Tesisleri'nin de 2002 yılının ilk ayında tamamlayacaklarını sözlerine ekledi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.