HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 30 TEMMUZ 2021, CUMA

Fenerbahçe Glasgow'a gitti

07.08.2001 00:00:00
Fenerbahçe, G. Rangers ile yapacağı Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçı için İskoçya'ya gitti. Saat 11.00'de THY'ye ait bir uçakla Glasgow'a hareket etti.

İlk maçlar çok önemli

Fenerbahçe Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Fenerbahçe'nin ilk etap için yolculuğunun başladığını belirterek, "Bitirmek için ilk maçlar son derece önemli. Hedefe ulaşmak için ilk maçta, ikinci maçı daha kolay hale getirecek bir sonuç almalısınız. Biz de bunun için gidiyoruz. Bütün çalışmalarımız bunun üzerine yapıldı. Ümit ediyorum ki, ikinci maç için son derece güzel bir sonuçla Türkiye'ye döneriz" diye konuştu.

Bizden çekiniyorlar

Denizli, İskoçya'da izlediği kadarıyla G. Rangers'ın, Türkiye Şampiyonu'ndan son derece çekinen bir takım havasında olduğunu ifade ederek, "Biz de Glasgow Rangers'in ne kadar güçlü olduğunu biliyoruz. Biz bir şampiyona yakışan herşeyi yapmak zorundayız" dedi. Kulüp asbaşkanı Uğur Dündar da G. Rangers maçının Fenerbahçe için çok önemli olduğunu belirterek, "Yeni bir dönemin başlangıcı. Fenerbahçe Avrupa'ya açılıyor" diye konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.