HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 06 AĞUSTOS 2021, CUMA

Halterciler pürneşe

11.07.2001 00:00:00
Akdeniz Oyunları ve Dünya Şampiyonası hazırlıkları için Çanakkale'de kampa giren halter milli takımı'nın çalışmaları neşe içinde sürüyor. Çalışmalarını günde 3 antrenmanla sürdüren 15 kişiden oluşan halter milli takımı, Akdeniz Oyunları ve Dünya Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor.

Hedef şampiyonluk

Şampiyona hazırlıklarına rahatsızlığı sebebiyle 1,5 ay rötarlı katılabildiğini belirten Dünya Şampiyonu Halil Mutlu " Rahatsızlığım sebebiyle milli takım kampına malesef 1,5 ay gecikmeli olarak katılıyorum. Hedefimiz Akdeniz Oyunları ve Dünya Şampiyonası'nda ilk 3 sırayı almak. Çalışmalara arkadaşlarımdan 1,5 ay geç katılmam sebebiyle biraz dafa fazla efor sarfetmem gerekiyor. Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek daha önce olduğu gibi bundan sonrada başarılara imza atacağız" dedi.

İddialı hazırlanıyoruz

Bu arada halter milli takımı antrenörü ve teknik sorumlusu Çınar Yazıcı "Çalışmalarımız Temmuz ayı sonunda tamamlanacak. Eylül ayının ilk haftasında yapılacak olan Akdeniz Oyunları ve Ekim ayının ikinci haftasında yapılacak Dünya Şampiyonası'na iddialı olarak hazırlanıyoruz. Hedefimiz Akdeniz Oyunları ve Dünya Şampiyonası'nda iyi dereceler elde ederek ülkemize madalyalar kazandırmak" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.