HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

İstanbul'un ayak sesleri

28.09.2001 00:00:00
Aykut Kocaman, elindeki kadronun birbirlerini tamamlayan oyunculardan kurulu olduğunu ifade ederek, "Gelecek sezonlarda ses getirecek gençlerden oluşan bir ekibimiz var. Birbirlerini tamamlıyorlar. Geride kalan maçlarda tahminimizin üzerinde bir çıkış yakaladık." dedi.

Kenetlendik

Kocaman, "İstanbulspor ailesi olarak ciddi bir şekilde çalışıyoruz. Ama saha dışındaki organizasyon çok daha önemli. Başarımızın sırrı antrenör, futbolcu ve yönetici olarak kenetlenmiş olmamız. Birbirimize inanıyor ve güveniyoruz. Bu durum devam ederse başarı da devam eder" diye konuştu.

Benim de kendime göre ideallerim var

Kocaman, aynı işin içinde farklı bir kulvara geçtiğini ve ortak paydanın futbol olmasına karşın işlerin farklı olduğunu anlatarak, şöyle konuştu: "İlk kez sorumlu olarak bir takımın başındayım. İnsan başlarda moral ve motivasyon açısından iyi olmak istiyor. Sonuçta biz ekip olarak iyi başladık. Benim de kendime göre hedeflerim ve ideallerim var. Ama bunu kamuoyuyla paylaşma düşüncesinde değilim. İstanbulspor'da kapasitemin en iyisini yapmak için bulunuyorum."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.