HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 27 TEMMUZ 2021, SALI

Nerede duracağını bileceksin!..

30.06.2001 00:00:00
Hani bir laf vardır, nerde ne zaman duracağını; daha doğrusu bulunacağını iyi bileceksin diye...

Duyduğum en güzel deyişlerden birisi. Nerde ne zaman nasıl bulunacağını beceremezsen hengame içinde hayhuylarla vakit geçirir durursun. Fatih Terim magazin gazetecilerine kızmış; ne peşimde dolanıp duruyorsunuz anlamında bir şeyler söylemiş.

Kimi, magazinde çalışan arkadaşlara yakalanmak için elinden geleni ardına bırakmaz, Fatih Terim gibileri de onları azarlar.

Magazin sayfalarında yer almayı arzu edenler magazin sayfalarında yer almayı gerektiren yerlerde bulunmak zorundalar. Oralara gidecekler ve boy gösterecekler. Merak ediyorum magazin sayfalarına konu olan yerleri kim belirliyor? Magazinciler mi, yoksa magazin sayfalarına çıkmak isteyenler mi? Önemli bir konu bu. Öyle kolay iş değildir magazin sayfalarında yer alabilmek. Ayrıca toplum da bunu arzu ediyor ve insanlar okuyor. Önemli bir sosyal olgu olarak daima gündemdedir magazin sayfaları...

Şimdi ihtiyacı olanların karşılıklı alışverişi gibi de oluşabilir magazin. Dolayısıyla ihtiyaç bu konuda çok önde. İhtiyaçların giderilme tutkusu da bireylerde tabi ki farklı. Bunları da tespit etmek yine zor. Canı isteyen ve parası yeterli olan gitsin buralarda boy göstersin.

Bazen Prens Charles da magazin safyalarında yer alıyor. O'nun da mı birşeylere ihtiyacı mı var sorusu insanın aklına geliyor ama, tabi ki Prensin ne şimdi ne de geçmişte böyle bir ihtiyacı yoktu.

Fatih hocanın da yok. O da kızmış Bodrum'da kendisini takip edenlere.

Prens Charles acaba magazincilere hiç kızdı mı? Ben bilmiyorum ama Fatih hoca kızmış. İyi de etmiş; ne de olsa Terim nerde ne zaman ne yapacağını ve nasıl bulunacağını çok iyi biliyor.
 
Akın Göksu / diğer yazıları


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.