HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Samsun'dan Celil'e yeşil ışık

19.06.2001 00:00:00
Samsunspor Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, F.Bahçe ile anlaşamayan Celil'in, Samsun'a dönmek istediği yönünde bir talebin kendilerine gelmediğini, gelmesi halinde bunu ciddi anlamda değerlendireceklerini söyledi.

Celil çok şanssızdı

Celil'in Samsunspor'un alt yapısından yetiştiğini hatırlatan başkan Yılmaz, bu futbolcunun yaşadığı bazı şanssız sakatlıklar nedeniyle Fenerbahçe'de kötü bir sezon geçirdiğini ve bu nedenlede kendini gösteremediğini vurgulayarak, "Celil, yaşadıkları bütün bu olumsuzluklara rağmen F.Bahçe ile anlaşma konusunda bazı zorluklar ortaya çıktı. Benim ümidim Celil ve Fenerbahçe bu zorlukları aşarak anlaşır. Şayet anlaşamaz ise Celil'in Samsunspor'a dönme talebini ciddi anlamda düşünürüz. Ancak Celil konusunda henüz bize ulaşan resmi bir şey yok." dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.