HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Taha Akyol'dan CNN Türk'e veda

01.10.2001 00:00:00
CNN Türk Genel Müdürü Taha Akyol görevinden ayrıldı. Taha Akyol'dan boşalan genel müdürlük görevine ise Nuri Çolakoğlu getirildi. Bundan böyle Milliyet gazetesi köşe yazarlığını sürdürecek olan Akyol, dün CNN Türk'teki çalışma arkadaşlarına hitaben bir konuşma yaptı. Akyol'un konuşmasında özenle seçtiği kelime, 'Ayrılıyorum'du. "İstifa ediyorum" cümlesini kullanmayan Akyol, "Benden sonra gelecek arkadaşla uyumlu çalışın" da demedi. CNN Türk ekibi Taha Akyol'u kanaldaki programın adı olan "Eğrisiyle Doğrusuyla" pankartının önünde karşıladı ve uğurladı.

Muhasebe servisi harıl harıl çalışıyor

Bu arada CNN Türk finans servisi son 3 gündür sabahlayarak. Taha Akyol döneminin bilançolarını çıkarıyor. Bu hem CNN'in Londra'daki merkezine, hem Doğan Grubu'na hem de Nuri Çolakoğlu'na bilgi vermek amacıyla yapılıyor.

CNN Türk yöneticileri, önceki günden beri Londra'da CNN yöneticileri Ron Ciccione ile Jeff Kaupsky ile görüşerek, operasyon hakkında bilgi verdiler.

CNN Türk'ü yeni Genel Müdürü Nuri Çolakoğlu, çok para harcayan bir yönetici olarak biliniyor.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.