HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 12 MAYIS 2021, ÇARŞAMBA

Trabzonspor'da genel kurul sesleri

18.10.2005 00:00:00
SON HABER Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü İbrahim Şahin, gelinen noktada yönetim kurulu olarak üzerlerine düşeni yapmaları gerektiğini söyledi.

Şahin, kamuoyunun ve camianın üst üste alınan yenilgiler sonrası çok üzüldüğünü belirterek, "Yönetim kurulu olarak bizler de üzülüyoruz. Trabzonspor'un sahibi, Trabzonspor'un camiası ne istiyorsa, bu camianın içinden çıkan biz Trabzonspor yöneticileri de gereğini yapmak durumundadır ve yapmalıdırlar" dedi.

Trabzonspor'un her zaman geleceğe ümitli bakması gerektiğini de ifade eden Şahin, bu konuda camiaya yol gösterici olacaklarını belirtti.

Trabzonspor camiasının üzerindeki güvensizlik ve bu moralsizlik ortamını fırsat bilerek, Trabzonspor'u mağdur edecek bir takım uygulamalar içinde olanların sayısının artmaya başladığını da dile getiren Şahin, "Kurt dumanlı havayı sever misali, ama onlara söyleyecek cümlemiz var. Trabzonspor, her zaman zor günlerin üstesinden gelmiş dirençli olmuş ve bunun için büyük kalmıştır. Bu kurtlara da gereken cevabı ve dersi verecektir. Bunlardan da kimsenin kuşkusu olmasın"dedi.

Trabzonspor'da art arda alınan yenilgiler sonrası muhalefetin sesi yükselirken, yönetim kurulu da bu akşam bir araya gelecek.

Kulüp başkanı Atay Aktuğ'un katılmayacağı toplantıda, yönetim kurulu üyelerinin de genel kurul kararı alma konusunu değerlendireceği bildirildi.

Yönetim kurulunun Aralık ayında yapılacak mali genel kurula seçim maddesi koydurabileceği de bildirildi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.