HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 HAZİRAN 2021, PERŞEMBE

YAPRAK DÖKÜMÜ

29.05.2001 00:00:00
Galatasaray'ın son 5 yıldaki başarılarında büyük pay sahibi olan Okan Buruk, Emre Belözoğlu ve Fatih Akyel, bundan sonraki futbol yaşamlarını Avrupa'da sürdüreceklerini bildirdi.

İtalya ve İspanya'ya

Okan, Emre ve Fatih, Hilton Oteli'nde dün birlikte düzenledikleri basın toplantısında, ayrılışlarını ve nedenlerini açıkladılar. Okan ve Emre, İtalya'nın İnter takımına gideceklerini belirtirken, Fatih ise İspanya'nın Mallorca takımıyla anlaşmaya vardığını kaydetti.

Bugüne kadar herşeyi yaptık

Futbolcular, G.Saray için bugüne dek maddi ve manevi fedakarlıklar yaptıklarını belirterek, Türkiye'yi Avrupa'da en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.

Emre: Futbolu spor olsun diye oynamıyorum

Emre Belözoğlu, son üç yılda cüzzi bir ücretle futbol oynadığını belirterek, "Sağlıklı yaşam için spor yapmıyorum. Kendimin ve bakmakla yükümlü olduğum kişilerin geleceğini düşünmek zorundayım" dedi.

Gideceğimiz biliniyordu

İnsana hayatta her zaman şans doğmayacağını ifade eden Emre,şöyle konuştu: Yöneticilerimizin yaptıkları teklif bana ters geldi. Galatasaray'a para kazandırmak isterdim. Burada en fazla eleştiri bana gelmeliydi, ancak 17 yıl G.Saray'a hizmet eden Okan abime, çok haksızlık yapıldı. Şunu da söylemek istiyorum ki, burada biz kimseye haber vermeden gitmiş değiliz. Bizim nereye imza attığımızı, gideceğimizi herkes biliyordu. Şahitlerimiz de var."

İnter iyi teklif yaptı

G.Saraylı yöneticilerin kendilerine karşı art niyetli olmadıklarını da kaydeden Emre, "Şubat ayında yapılan görüşmede peşinatı ancak mayıs ayında vereceklerini söylediler. Ancak, İnter bize çok iyi imkanlar sundu. Ayrıca, alacağımız bütün paraların da garantisi verildi." dedi.
MegadentistSenteks
Megadentist

Panax nedir
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.