HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Apo'nun dosyası Meclis'e gelsin

17.09.2001 00:00:00
DYP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Ekinci, ABD'de yaşanan terörist saldırıların ardından Türkiye'nin haklılığının anlaşıldığını belirterek, "Türkiye, asrın teröründe önüne çıkan fırsatı kullanamamıştır" dedi.

Ekinci, konunun, "korkak ve ürkek birkaç demeçle geçiştirildiğini" dile getirdi.

Apo'nun dosyası getirilsin

Müslümanlara yönelik topyekün tahriklerin görüldüğünü ifade eden Ekinci, Türkiye'nin, dünyadaki tek demokratik Müslüman ülke olması nedeniyle Müslümanlara karşı sergilenen haksızlığın önüne geçmesi gerektiğini söyledi. Türkiye'nin terörizm konusundaki haklılığının ABD ve Avrupa tarafından konuşulduğunu belirten Ekinci, şunları söyledi:

"Burada hükümet ve hükümetin başı ülkeye büyük bir fırsat kaybettirmiştir. Teröriste ve terörizme karşı böyle büyük bir tepki oluştuğu bir dönemde, ben şimdi, MHP'ye de seslenmek istiyorum. Siz terörizmi konuşarak ve onu kullanarak ve teröristin kellesini pazarlık meselesi yaparak iktidara gelmediniz mi? Getirin bakalım Apo'nun dosyasını TBMM'ye..."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.