HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 28 TEMMUZ 2021, ÇARŞAMBA

Aybaba hızlı başladı

05.10.2001 00:00:00
Yönetime istifasını sunan Tevfik Lav'ın yerine teknik direktörlüğe getirilen Samet Aybaba, futbolcuları ile ilk antrenmana çıktı. Milli maç ve sakatlıklar nedeniyle eksik kadroyla çalışmalara başlayan ve futbolcularına ısınma hareketleri ile kısa pas çalışmaları yaptıran Aybaba, lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek ve bu süre içerisinde toparlanmak istediklerini söyledi.

Çok çalışmalıyız

Gaziantepspor'un bugüne kadar geldiği çizgisinde sapmaya uğradığını kaydeden Aybaba, yeni bir başlangıç yapıp galibiyetle başlamak istediklerini ifade ederek "Önümüzde önemli maçlar var. Galibiyetle başlamak istiyorum. Çok çalışmak zorundayız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız." diye konuştu.

Transferde acele etmeyeceğiz

Aybaba, transfer konusunda da aceleci davranmak istemediğini ve takımı iyice tanıdıktan sonra ihtiyaç duyulacak transferlere karar vereceğini kaydetti.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.