HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 12 HAZİRAN 2021, CUMARTESİ

CNN Türk, bundan sonra esnafa mikrofon uzatmaz!

Demirören Holding bünyesinde yayın yapan CNN Türk'ün bir muhabiri, mikrofon uzattığı fırıncı ekonomik sorunlarını anlatmaya başlayınca mikrofonu geri çekti. Sosyal medyada gündem olan olay, 'Kanal bir daha esnafa mikrofon uzatmaz' yorumlarına neden oldu
 
03.01.2021 17:08:00
CNN Türk, bundan sonra esnafa mikrofon uzatmaz!
CNN Türk, bundan sonra esnafa mikrofon uzatmaz!

İstanbul'da bir fırına giren ve işletme sahibine "İşler nasıl gidiyor?" diye soran CNN Türk muhabiri, fırıncı sorunlarını anlatmaya başlayınca mikrofonu geri çekti. Fırıncıya "İşler iyi değil mi?" diye soran muhabir, fırıncının "Mayalar 110 lira olmuş, vatandaş işin içinden çıkamıyor. Dolayısıyla halkımızdan şunu bekliyoruz, vatandaşımızdan, devletimizden şunu bekliyoruz…" sözlerinin ardından mikrofonu geri çekerek "Teşekkürler" dedi. Muhabirin fırıncının sözünü tamamlamadan mikrofonu çekmesi, sosyal medyada gündem oldu.


 logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.