HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

G.Antep kadroyu koruyacak

09.06.2001 00:00:00
Celal Doğan, yaptığı açıklamada, iç transferi en geç 1 hafta içinde çözeceklerini, gitmek isteyen futbolcuları ise zorla tutmaya niyetleri olmadığını söyledi. İç transferde sözleşmesi sona eren 16 futbolcuyla transfer komitesinin görüşeceğini ve talepleri alacaklarını ifade eden Doğan, "Talepler, yönetim kurulunda değerlendirilecek ve öngördüğümüz rakamın üzerinde talepte bulananlara son teklifi yapacağız" diye konuştu.

Gideni de tutmayız

Futbolculara 10 Haziran'a dek izin verdiklerini hatırlatan Doğan, şöyle devam etti: "Birkaç gün içinde onlarla oturulup görüşülecek. Önereceğimiz rakamla onların talep ettikleri arasında uçurum olmayacak. Sonuçta transfer arz-talep meselesidir. Bu ortamı bırakıp hiçbir futbolcumuzun gideceğini sanmıyorum ancak giden olursa da tutacak durumumuz yok."

Avrupa'da turlar geçeceğiz

Gaziantepspor'un tarihinde üst üste 2. kez UEFA Kupası'na katılma başarısı gösterdiğini hatırlatan Doğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu başarıyı sağlayan kadroyu koruyarak, UEFA Kupası'nda bu kez turlar geçmek istiyoruz. Tüm oyuncularımız birbirlerini iyi tanıyorlar. Oturmuş bir kadromuz var. Uyum sorunu ortadan kalkmış bu kadroyu neden bozalım ? Kadroyu güçlendirerek daha büyük başarılara imza atmak düşüncesindeyiz."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.