HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 01 AĞUSTOS 2021, PAZAR

İskoçyalı Türkiye'de

09.06.2001 00:00:00
İskoçyalı filmlerinin ünlü oyuncusu Christopher Lambert "Absolon" filminin bazı sahnelerini çekmek üzere Antalya'ya geliyor. Lambert, bugün Antalya'ya gelip stüdyoda film çekimlerine katılacak. Ünlü sanatçı 10 Haziran pazar Türkiye'den ayrılacak.

Medialand Basın ve Halkla İlişkiler Şirketi'nden yapılan açıklamada, Christopher Lambert'ın, 9 Haziran Cumartesi günü Antalya'ya geleceği ve Tekfen Stüdyoları'nda, başrolünü oynadığı "Absolon" filminin çekimlerine gireceği bildirildi. "Tarzan" ve "İskoçyalı" gibi filmlerle ünlenen ABD'li yıldız Christopher Lambert'in, 10 Haziran Pazar günü Antalya Sheraton Otel'de basın toplantısı düzenleyeceği ve aynı gün ülkesine döneceği belirtildi. Christopher Lambert'le birlikte filmin yapımcı ve yönetmenleri de Antalya'ya gelecek. Açıklamada, dünyanın tanınmış film yapımcıları Hannibal Productions ve Philip Martinez firmalarının önümüzdeki yıl vizyona girecek olan "Absolon", "The Piano Player" ve "A Woman in Love" adlı filmlerin çekimi için Türkiye'yi tercih ettiği, bunun da Türkiye'nin tanıtımı açısından çok önemli olduğu belirtildi.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.