HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 15 MAYIS 2021, CUMARTESİ

Meclis TV yayını kesildi Meclis'te kavga çıktı

07.10.2005 00:00:00
AB ile müzakerelerin tartışılması sırasında önceki gün mecliste ilginç bir 'Meclis TV' kavgası yaşandı.

CHP'li konuşmacılar kürsüye geldiği sırada Meclis TV teknik bir nedenden ötürü yayınını kesmek zorunda kaldı. Buna itiraz eden CHP'liler oturumun ertelenmesini istedi. CHP'lilerin konuşması daha sonra arızanın giderilmesi üzerine banttan yayınlandı.

TV yayını kavgasıCHP Grup Başkanvekili Ali Topuz, yapılan görüşmeler sırasında CHP sözcülerinin konuşmaları sırasında Meclis TV'nin yayınının kesildiğini hatırlatarak, kesintinin TBMM TV'den mi TRT'den mi kaynaklandığını öğrenmek istediğini söyledi.TRT'nin tüm kanallarının açık olduğunu belirten Topuz, "Bir gizli el CHP sözcülerinin sözünü kesmiştir. Tüm yetkililerden bu işin sorumlularını bulmasını ve cezalandırmasını istiyorum. Ayrıca yayınlanması engellenen bu konuşmaların TRT-3'ten banttan yayınlanmasını istiyorum" diye konuştu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.