HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 03 AĞUSTOS 2021, SALI

Trabzon moralsiz

18.09.2001 00:00:00
Trabzonspor Başkanı Özkan Sümer, karşılaşmaya çok güzel ve tempolu bir biçimde başladıklarını ifade ederek, şöyle devam etti: "Taraftarın da katkısıyla maçın başında çok güzel atmosfer oluştu. Ancak bir hata zincirinden kalemizde gol gördük. Kabul edilemeyecek hatada, acemilikten 2. golü yedik. Bu gol birçok değeri bozdu. Trabzonspor aşırı bireysel oynamaya başladı. Oyuncular kendi başlarına maçı kurtarıcı rolüne girdiler. Buna karşın yine pozisyonlara girdik, ancak bunlardan birini değerlendirebildik ve maçtan yenilgi ile ayrıldık."

Baidoo cezalı değildi

Samsunspor'un ligin 3. haftasında Göztepe ile yaptığı karşılaşmada gördüğü kırmızı kart sonrasında cezalı konumuna düşerek, kırmızı beyazlı takımın ligin 4. haftasında tatil edilen Beşiktaş maçı kadrosunda yer almayan Baidoo'nun cezasını çektiğini de ifade eden Sümer, şunları söyledi: "Bu konuda basında yanlış bilgiler yer almakta. Olay şudur; bir oyuncu bir müsabakaya çıktığı zaman o müsabakanın tamamlanmış olup olmaması söz konusu değildir. Müsabaka listesinde cezalı olarak yer almadığı için müsabaka cezası alan oyuncu, o müsabaka cezasını yerine getirmiş sayılır. Bu konuda yönetmelik ortadadır. Baidoo'nun forma giymesinde bir sakınca yoktur."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.