HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Türkiye'yi Kemal Dervişler değil, Anadolu Ermişleri kurtaracak

21.05.2001 00:00:00
Mitinge katılarak Çağlayan Meydanını dolduran yüzbinleri selamlayan Oksidantalist Aytunç Altındal da, yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi: "Türkiye'nin üstünde kara bulutlar var. Ama bu kara bulutları rahmet bulutlarına dönüştürecek olan sizsiniz. Unutmayın ki bizim istiklal marşımız 'korkma!' kelimesi ile başlıyor. Biz, korkmayan bir ulusuz. Hiç kimse de bizim gözümüzü korkutamaz. Türkiye bugün sıkıntılı günlerden geçiyor. Ama buradaki inanmış, Müslüman ve memleketini, milletini seven işte bu topluluk Türkiye'nin geleceğidir. Türkiye'yi Kemal Derviş'ler değil Anadolu'nun siz ermişleri kurtaracak.1919 günlerinden nasıl kurtulduysak bugün de kurtulacağız. Göreceksiniz, her bakımdan, ekonomik, sosyal, kültürel ve en önemlisi siyasi bakımdan kurtulacağız."

Ermeni meselesi dedikleri olayın büyük bir komplonun Türkiye'ye yansıması olduğunu söyleyen Altındal, Ermeni meselesini kullanan emperyalist güçlerin Türkiye'yi sömürgeleştirmek, 1923'te yapamadıklarını bugün yapmak istediklerini, bunu da hainleri kullanarak yapıyor olduklarını belirterek, İstiklal Savaşımızın unutulmaz şiarı Ya İstiklal Ya Ölüm diyerek sözlerini bitirdi.

bul'a getirilmiş, ve İstanbul'da Ermeni Patrikhanesi kurulmuştur."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.