HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 23 HAZİRAN 2021, ÇARŞAMBA

Yeni bir parti daha

03.07.2001 00:00:00
Radikal Değişim Projesi Partisi (RADEP) adlı yeni bir siyasi parti kuruldu.

RADEP'in kurucu üyesi ve Genel Başkanı Nijat Fikri Ulusoy, düzenlediği basın toplantısı ile parti programını tanıttı. RADEP'in "Siyasi Lideri" olarak tanıtılan Erhan Eker de, Türkiye'nin sorunlarının kaynağının hem sistemin hatasından hem de bu sistem içinde bulunan insanların yanlışlığından kaynaklandığını ileri sürdü. Eker, şunları kaydetti: "Ortada av yoksa, av partisinde sadece birbirimizi vururuz. Şimdi Türkiye'nin çıkarlarını ve geleceğimizi düşünme zamanı"

RADEP'in programı hakkında ayrıntılı bilgi veren Eker, acil ekonomik önlemler konusunda hükümete önerilerde bulundu. "Bir yıl sonra Türkiye'nin sorunu açlık olabilir" diyen Eker, bu durumda bugünkü siyasetçilerin ülkeyi terk etmek zorunda kalabileceğini ifade etti.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.