HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 21 HAZİRAN 2021, PAZARTESİ

Bu maçlar zirveye taşır

31.05.2001 00:00:00
(A) Milli Futbol Takımı'nın bu sabah yaptığı idman öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şenol Güneş, "Azerbaycan ve Makedonya maçlarını zirveye çıkma yolunda merdivenlerin ilk basamakları olarak görüyoruz" dedi.

Mutlak 3 puan

İlk aşamada Azerbaycan ile yapacakları maça motive olmaya çalıştıklarını anlatan Güneş, bu maçtan mutlak 3 puanla ayrılıp, Makedonya maçına moralli çıkmak istediklerini söyledi. Güneş, "Her iki maçı 6 puanla kapatıp, oyuncularımızın tatile mutlu çıkmalarını arzu ediyoruz. Bunu başaracak gücümüz var. Kendimize inanıyoruz" diye konuştu.

Sabırlı oynayacağız

Azerbaycan Milli Takımı'nın takım oyunu sergilediğini ve savunmaya dayalı oyun anlayışıyla mücadele edip, sert futbolu tercih ettiğini anlatan Güneş, önlemlerini buna göre alacaklarını ve sabırlı bir oyun tarzıyla galibiyete ulaşacaklarına inandıklarını kaydetti.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.