HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

D.Bakır kalıcı olacak

17.07.2001 00:00:00
Diyarbakırspor Başkanı Mücahit Can, yönetim olarak kısa zamanda büyük işler başardıklarını belirterek, "Taraftarlarımız merak etmesin. Süper Lig'in kalıcı takımlarından biri olacağımıza söz veriyoruz" dedi

Eski yönetime teşekkür ettiklerini, bu takımı Süper Lig'e çıkardıklarını,onların yaptıklarının unutulmayacağını ifade eden Mücahit Can, Süper Lig'de kalıcı olacaklarını söyledi.

Kadromuz yeterli

Aldıkları görevin zorluklarını bildiklerini de söyleyen Can, "Görevi devir alır almaz, hemen çalışmalarımıza başladık. Yönetimimizde futbol piyasasını iyi bilen, bu konuda uzmanlaşmış arkadaşlarımız var. Transfer komitemiz devamlı Ankara'daydı. Türkiye'nin bir çok kulübünün yapamadığını yapıp, birçok transfer gerçekleştirdik. Bizim diğer rakiplerimize göre avantajımız taraftarımızdır. Sıfırdan bir kadro kurduk ve şimdiye kadar transfer ettiğimiz tüm futbolcuların bonservislerini aldık" dedi.

Temelimiz sağlam olmalı

Tüm zorlukları aşamadıklarını dile getiren Mücahit Can, "Ancak önemli aşamalar kat ettiğimizi söyleyebilirim. Yönetim kurulumuz uyumlu bir şekilde yoluna devam ediyor. Asıl amacımız Diyarbakırspor'u kalıcı temeller üzerine yerleştirmektir. Altyapı, tesisleşme ve gelir kaynakları konusunda çalışmalarımız var" şeklinde konuştu.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.