HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 28 TEMMUZ 2021, ÇARŞAMBA

Emre Cuper'i savundu

16.10.2003 00:00:00
Eski İnterli Gigi Di Biaggio'nun İnter Teknik Direktörü Cupper hakkında sarfettiği sözlere ilk cevap Emre'den geldi. Cuper dahil tüm takım konuyla ilgili açıklama yapmazken, Emre, "Cuper gibi Gigi de iyi bir insan ama söylediklerini doğru bulmuyorum" dedi.

Birlikte emek veriyoruz

La Gazetta dello Sport gazetesinde yer alan açıklamasında Emre, "Cuper gibi Gigi de iyi bir insan. Ama söylediklerini doğru bulmuyorum. Bizi üzdü. Çünkü aynı hedef için hep birlikte emek verdik. Bizler hepimiz teknik direktörümüzün yanındayız" dedi.

Cuper için oynayacağız

Brescia maçının takım için önemli olduğunu ve teknik direktörleri için oynayacaklarını ifade eden Emre, "İnter, İnter için sahaya çıkacak. Cuper de bizden biri ve onun için de oynayacağız. Kötü bir derbi maçından sonra kazanmanın önemli olduğunu, kazanmak zorunda olduğumuzu biliyoruz" şeklinde konuştu.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.