HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 26 TEMMUZ 2021, PAZARTESİ

G.Antep umut dolu

24.10.2003 00:00:00
Sağlam, düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, istikrarlı bir çıkış yakalayıp, son 5 maçını galibiyetle tamamlayan Gaziantepspor'un, Beşiktaş maçına da mutlak galibiyet için hazırlandığını ifade etti.

Orta sahaları zayıf

Beşiktaş'ın güçlü bir kadroya sahip olduğunu ve çok zorlu bir 90 dakikanın kendilerini beklediğini belirten Sağlam, "Beşiktaş, 42 maçta sadece 1 yenilgi alan güçlü bir ekip. Özellikle, savunma bloğu çok güçlü. Ancak, orta alanda zaafları var. Bu zaafları en iyi şekilde analiz ederek, sonuca gitmeye çalışacağız. Futbol, bir satrançoyununa dönüştü. Taktik çok önemli. Beşiktaş'ı yakından takip ettiğim için oyun sistemini çok iyi biliyorum" dedi.

Transfer yapabiliriz

Gaziantepspor'un, elindeki mevcut kadro ile en iyisini yapmaya çalıştığını, daha büyük başarılara imza atmak için yeni oyunculara ihtiyaçları olduğunu da kaydeden Sağlam, "Gaziantepspor her zaman için transfer yapabilir. Bu konudaki çalışmalar devam ediyor. Ancak, bu konuda takdir yönetimindir" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.