HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 03 AĞUSTOS 2021, SALI

Karakartal toplandı

05.08.2001 00:00:00
Beşiktaş Kulübü Olağan Divan Kurulu toplantısı yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıya, kulüp başkanı Serdar Bilgili, yönetim kurulu üyeleri Necati Akçağlılar, Yıldırım Demirören, İzzet Ceylan, Hüsnü Güreli, Berk Ekşioğlu, Aziz Çankırı, Fikret Orman ve Seyfi Karaca ile Divan Kurulu üyeleri katıldı.

Problem çözülecek

Divan kurulu üyelerine son 3 aylık dönemdeki icraatlarını anlatan genel sekreter Güreli, İlhan Mansız ve Tümer Metin'in de transferlerine değindi. 2 futbolcu için Futbol Federasyonu'na gerekli başvurunun yapıldığını kaydeden Güreli, "İlhan ve Tümer'in en kısa sürede siyah-beyazlı formayı giymelerini sağlayacağız" dedi.

Mehmet'e övgü

Divan kurulu üyeleri, Mehmet Özdilek'e de övgüler yağdırdı. Denetleme kurulu, hazırladığı raporda Mehmet'in giydiği 10 numaralı formanın bir sezon boyunca giyilmemesi önerisinde bulunurken, bazı üyeler ise deneyimli futbolcunun giydiği 10 numaralı formanın müzeye konulmasını istedi.

Bilet fiyatları belli oldu

Beşiktaş-Trabzonspor maçının bilet fiyatlarının, Numaralı A-B orta tribünün 70 milyon lira olarak belirlendiği, Numaralı C-D orta 55 milyon, Numaralı A-B kenar 50 lira, Numaralı C-D kenar 45 milyon, Numaralı C-D alt 35 milyon, kapalı 25 milyon, yeni açık 5 milyon, eski açık tribünün ise 4 milyon lira olarak belirlendiği kaydedildi.

Sözleşme feshedildi

Beşiktaş Kulübü, Nijeryalı kaleci Ike İbrahim Shorunmu'nun sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiğini açıkladı. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan yazılı açıklamada, Beşiktaş Kulübü'nün, Shorunmu'nun alacaklarını 23 Temmuz'da futbol şubesi sorumlusu Yıldırım Demirören ile yaptığı ön protokol gereğince belli bir plana bağlandığı belirtildi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.