HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 03 AĞUSTOS 2021, SALI

KİTAPLIK

03.07.2001 00:00:00
Evrimcilere yeni bir darbe daha!

Harun Yahya'nın son eseri "Bir Tartışmanın Ardından", Hulki Cevizoğlu'nun programındaki evrimci iddiları modern bilimin ışığında çürütüyor.

Geçtiğimiz haftaların gündem konusu olan Darwin'in evrim teorisinin ele alındığı Ceviz Kabuğu programlarıyla ilgili bilimsel bir kitap yayınlandı.

Kitabın adı "Bir Tartışmanın Ardından". Yazarı ise, Türkiye'de evrim teorisinin geçersizliğini bilimsel delillerle ortaya çıkaran pek çok kitabı yayınlanmış Harun Yahya. Evrim Aldatmacası isimli kitabı bugüne kadar birçok dile çevrilmiş olan Harun Yahya, yeni kitabında programda gündeme gelen tüm konularıyla ayrı ayrı başlıklar halinde ele almış.

Harun Yahya kitabında, programın evrimci konuklarından Prof. Ali Demirsoy, Prof. Yaman Örs ve telefonla katılan Prof. Berna Alpagut'un yanılgılarını bilimsel açıdan ortaya koyuyor.

Ayrıca "evrimsel yaratılış" gibi hiçbir dayanağı olmayan iddiları ortaya atan ilahiyat dekanı Prof. İsmail Yakıt'a da bilimsel ve Kuranî açıdan doyurucu cevaplar veriyor.

Programların yayınlanmasından sonra 2 hafta gibi kısa bir sürede elimize geçen kitap, evrim teorisinin artık hiç bir platformda tartışılacak bir yönü kalmadığı göstermesi açısından da önemli...
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.