HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Ne istifası' Yapacak çok işimiz var

15.10.2003 00:00:00
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, basın mensuplarıyla sohbet toplantısı düzenlerken, başarısızlık halinde istifa etmeyi düşünmediğini belirtti. Terim, "Ne istifası? Yapacak çok işimiz var" dedi.

Her türlü kredimiz var

Fatih Terim, düzenlediği toplantıda, bir gazetecinin "Sizin krediniz nedir? Sonuçlar istediğiniz gibi olmaz ise istifa etmeyi düşünür müsünüz?" şeklindeki sorusu üzerine, şöyle konuştu: "Galatasaray'da oyuncuların ve bizim her türlü kredimiz var. Galatasaray'a faydalı olmadığınızı anladığınızda zaten kimsenin sizi kanalize etmesine gerek olmaz. Galatasaraylılık da böyle bir gelenek de bulunmaktadır. Ayrıca Galatasaray camiası başarısızlıkta kurban aramaz. Hem ne istifası? Yapacak çok işimiz var. Kamuoyunu etkileyelebilir, ancak kamu vicdanını etkileyemezsiniz. Galatasaray ve Fatih Terim'in birlikteliğinin neler doğurabileceğini bilenler, bunu engelmeye çalışıyor da olabilir."

Avrupa'ya yine gideceğim

Terim, bazı çevrelerde "Ne olacak bu Galatasaray'ın hali?" denildiğini de belirterek, "Ne Fatih Terimli, ne de Terim'siz Galatasaray'a hiçbir şey olmaz" dedi. "Büyük ideallerim için Galatasaray'ı seçtim" diye konuşan Terim, Avrupa defterini de asla kapatmadığını söyledi. Galatasaray'daki misyonunu tamamladığını düşündüğü anda yeniden Avrupa'ya dönebileceğini anlatan Terim, "Avrupa'dan bana hale teklif geliyor ve gelmeye de devam edecek" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.