HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

Tek düşünce galibiyet

05.09.2001 00:00:00
Şenol Güneş, düzenlediği basın toplantısında, İsveç ile önemli bir maça çıkacaklarını belirterek, "2002 Dünya Kupası finalleri, tüm takımların hedefi. Grubumuzda finallere gitmek için İsveç ve Türkiye iddialı takımlar olarak kaldı. İsveç'ten iyi olduğumuzu göstermek için bugünkü maçı kazanmalıyız" diye konuştu.

Biz daha çok istiyoruz

İsveç'in de puan için oynayacağını kaydeden Güneş, "Rakibimiz bizden daha tecrübeli. Bizden daha fazla Dünya Kupası finallerine katıldığı için, hem de uzun zamandır finallerde oynayamadığımız için galibiyeti en çok isteyen taraf biziz" dedi.

Dostluğumuz pekişecek

Teknik direktör Güneş, futbolun bir oyun olduğunu belirterek, "Aynı zamanda ticari olarak da kullanılabilir. Sportif yarış için kullanılan futbolu, bizler dostluk ve barış için kullanıyoruz. Bugünkü maçla İsveç ile dostluğumuzu bir kez daha pekiştirmiş olacağız" diye konuştu.

Sabırlı olmalıyız

Güneş, İsveç karşısında tek olasılığı düşündüklerini ve bunun da galibiyet olduğunu söyledi. Güneş, İsveç'in 2 sonuçla Dünya Kupası finallerine katılma güvencesi elde edeceğine dikkati çekerek, şöyle konuştu: "Bizim için maç 3 ihtimalli olmayacak. Biz sadece kazanırsak hedefimize ulaşırız. İsveç ise beraberlikte veya galibiyette finallerekatıbilecek. Kazanmak istiyoruz. Takımım da bu maça hazır. Maç sırasında sabırlı olmamız gerekir. Kazanmak için saldıracağız. Ancak gerektiğinde savunma da yapacağız. Takımda da sadece Ogün cezası nedeniyle oynamayacak."
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.