HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 10 MAYIS 2021, PAZARTESİ

Daha da soğuyacak!

04.11.2005 00:00:00
Yurdun iç kesimlerinde bugün etkili yağış beklenirken, hava sıcaklığı yağışla birlikte 3 ila 5 derece azalacak.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan "Meteorolojik Uyarı"ya göre; soğuk ve yağışlı hava yurdun büyük bir bölümünde etkili olmaya devam edecek.

Bugün; Marmara'nın doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Akdeniz, Doğu Anadolu'nun batısı, Güneydoğu Anadolu, Doğu Karadeniz'in batısı ile sabah saatlerinde Kuzey Ege'nin iç kesimleri ve Göller Yöresi'nde yağmur ve sağanak, iç kesimlerin yüksek yerlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı görülecek.

Yağışlar bugün; Orta Karadeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Batı Karadeniz'in doğusunda etkili olacak.

Hava sıcaklığı ise yurdun iç kesimlerinde etkili yağışla birlikte 3 ila 5 derece azalacak.Uyarıda, yağışlar sonrasında meydana gelebilecek sel ve su baskınlarına karşı ilgililerin ve vatandaşların tedbirli olmaları istendi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.