HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 26 TEMMUZ 2021, PAZARTESİ

Eğitimde Baş imzası

17.10.2003 00:00:00
Özel Fatma Baş Eğitim Kurumları 2003-2004 öğretim yılında anasınıfı, ilköğretim, lise ve fen lisesinin açılışıyla tam kapasite faaliyete geçti2002-2003 eğitim -öğretim yılında, bu eğitim kompleksi içerisinde sadece anasınıfı ve ilköğretim okulu olarak tüm sınıflarıyla faaliyette bulunuyordu. 2003 -2004 eğitim - öğretim yılında ise lisenin ve fen lisesinin açılışıyla bütün birimler tamamlanmış ve eğitim-öğretime hazırlanmıştır.Okul binası içerisinde 22 derslik, fizik, kimya, biyoloji, fen laboratuarları ve bilgisayar laboratuarları mevcuttur. Ayrıca resim, müzik iş eğitimi derslikleri de bulunmaktadır. Açılışı kurdelesini BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş kesti. Özel Fatma Baş Eğitim Kurumları Kurucusu Hayri Baş, açılışla ilgili şunları söyledi." Her insanın mutlaka başarabileceği tezinden hareket eden ve bunu geçen yıl yaptığı uygulamalarla ortaya koymuştur. Bu dev yatırımı yaparak Milli Eğitim'in hizmetine sunan Prof. Dr. Haydar Baş beye şükranlarımızı arz etmek evvela borcumuzdur. Bizler deneyimli kadromuz ile taşıdığımız bu yükün en ince ayrıntılarına kadar ağırlığını hissederek insan yetiştireceğiz" dedi. Hayri Baş, ülkemizin kalkınması insanımızın bilgi seviyesi ile yetişmesine bağlıdır. Ülkemizi kalkındıracak olan teknik bilgi donanımına sahip, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda insanımız bu okullarda yetişecektir. dedi. Son olarak Baş, açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Açılıştan sonra BTP Genel başkanı Prof. Dr. Haydar Baş konuklarla tek tek ilgilendi. Geleceğinizin güvencesi;

Özel Fatma Baş Eğitim Kurumları

Özel Fatma Eğitim Kurumları 2003-2004 öğretim yılında tam kapasite olarak Anasınıfı, ilköğretim, lise ve fen lisesinin açılışıyla faaliyete geçmiştir. 2002-2003 eğitim -öğretim yılında bu eğitim kompleksi içerisinde sadece anasınıfı ve ilköğretim okulu tüm sınıflarıyla faaliyette bulunuyordu. 2003 -2004 eğitim -öğretim yılında ise lisenin ve fen lisesinin açılışıyla bütün birimler tamamlanmış ve eğitim-öğretime hazırlanmıştır. Okul binası içerisinde 22 derslik, fizik, kimya, biyoloji, fen laboratuarları ve bilgisayar laboratuarları mevcuttur. Ayrıca resim, müzik iş eğitimi derslikleri de bulunmaktadır. Zengin donanımlı kütüphane, okuma salonu, bilim danışma kurulu ile seminer ve proje odaları, büro hizmetleri, idari birimleriyle 3 ayrı lise 1 ilköğretim ve 2 anasınıfı oluşturacak kapasiteye sahiptir.

Eğitim kompleksi içerisinde sağlık hizmetleri, kantin, yüzme havuzu ve spor salonu planlanmış ve öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Okulda oluşan eğitim-öğretim kadrosu müracaat eden 600 öğretmen arasından seçilmiş, liyakatli, deneyimli, işinin ehli öğretmenlerden oluşmaktadır. 2002-2003 eğitim -öğretim yılında faaliyetkatılımcıların beğenisini kazanmıştır.25 yıllık tecrübeyle Türkiye'nin diğer illerinde yüzde yüz ortaya koyduğu başarıyı bu eğitim kurumlarında ki tüm öğrenciler yakalamaktadır.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.