HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 01 AĞUSTOS 2021, PAZAR

Karanlık Kartal

14.06.2001 00:00:00
Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili'nin açıklamaları tam deyişe uyuyor. Geçen yıl işbaşına geldiklerinde Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final sözleri verenler şimdi tutmuşlar ne kadar para o kadar başarı diyorlar.

İnsan anlıyamıyor bunları. Beşiktaş kulübüne başkan olmak için mi geçen yıl kongrelerde büyük laflar ettiler. Beşiktaş camiasını, taraftarını uyutmak için mi böyle konuştular.

Anlaşılmaz olaylar.

Gerek var mı diye insanın aklına çeşitli sorular geliveriyor. Madem ne kadar para o kadar başarı idi; bilmiyor muydunuz Beşiktaş'ın bütçesini. Veya bilmiyor muydunuz Fenerbahçe ve Galatasaray'ın bütçesinin Beşiktaş'tan daha büyük olduğunu.

Marifet Süleyman Seba'ların aynı bütçelerle yakaladığı başarıları bulmak. Çağdaş görüntülerle yaldızlı söylemlerle bir yerlere varılmıyor. İş bilinmezse bugünkü gibi minareye kılıf hazırlıklarını anlatan cümleler çıkıyor, geçen yılın gösteriş meraklılarından.

Beşiktaş'ın bütçesi Gaziantepspor'un bütçesinden de mi küçüktü. Zor, gerçekten anlamak zor.

Daum'un sistemine göre futbolcu alınacakmış. Bütçe küçük olduğu için ucuz adam alınacakmış. Yine bütçe küçük olduğu için geçen yılkilere rest çekilmiş. Vay Beşiktaş'ın haline.

Rasim Kara, Toshack, Felkamp, Briegel, Scala ve Daum. Üst üste koyun hesap edin. Kaç sene oldu bu kadar teknik adam gelip geçeli. Daum'un da ne olacağı belli değil. Kokain soruşturması Almanya'da başladı. Bu kafalara göre antrönere göre futbolcu dediniz mi Beşiktaş'ın daha çok bedavadan uçuşacak paraları var demektir .

Beşiktaş'lılar önümüzdeki sene sizleri daha karanlık günler bekliyor. Yapacak birşey var mı diye sorarsanız onu da sizler bilirsiniz.
 
Akın Göksu / diğer yazıları
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.