HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 04 AĞUSTOS 2021, ÇARŞAMBA

Milan'dan Terim'e destek

30.08.2001 00:00:00
Milanlı futbolcular teknik direktörleri Fatih Terim hakkında basında yer alan eleştirilere sert şekilde karşı çıktı. Milan kaptanı Paolo Maldini, gazetecilere suratı asık bir şekilde "Bazı kişiler bana, Costacurta'ya ve özellikle Terim'e hakaret ediyorlar. Eğer Gazetta dello Sport'tan biri sabah kalkıp kendi varsayımlarını yazıyorsa, bana değil ona ne demek istediğini sormak gerekir" dedi.

İnanılmaz birşey

Tecrübeli kaptan "Ligin ilk haftasında büyüklerden hiçbiri deplasmanda galip gelmedi. Bizim içinse şimdiden suların kaynadığı konuşuluyor. İnanılmaz birşey" diyerek, başka hiçbirşey söylemeye gerek duymadığını ifade etti.

Terim'e zaman lazım

Brecia maçında sakatlanan Rui Costa da hastaneden çıkışında yaptığı açıklamada, "Terim'i iyi tanıyorum. Onun oyun sistemini çok hızlı bir şekilde oturtmak kolay değil. Terim'e zaman verin göreceksiniz. Umarım ki, kısa zamanda sistemini oturtur" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.