HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 28 TEMMUZ 2021, ÇARŞAMBA

Yönetimden veda toplantısı

22.10.2003 00:00:00
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Erol Tuna, Özkan Sümer istifasının projelerini yarıda bıraktığını belirterek, mevcut yönetim kurulunun görev süresi içersinde teknik kadro ile kopukluk yaşadığını söyledi. Trabzon Zorlu Grand Hotel'de basın toplantısı düzenleyen Trabzonspor Yönetim Kurulu üyeleri, görevde bulundukları süre içerisinde yaptıkları hizmetleri sinevizyon gösterisi eşliğinde anlattı.

Projeler yarıda kaldı

Asbaşkan Erol Tuna, Özkan Sümer'in görev süresi boyunca Trabzonspor'un kurumsallaşma adına ciddi adımlar attığını belirterek, "Özkan Sümer görev yaptığı süre boyuncu Trabzonspor kırılma noktası yaşadı. Trabzonspor bundan sonra bir şeyler yapmaya çalıştı. Trabzonspor kurumsallaşma adına ciddi projelere imza attı. UEFA kriterlerini yerine getirerek bunları tamamladı. Trabzonspor'da gerçekleştirmek istediğimiz projelerin bazılarını hayata geçirdik. Diğer projelerimizi ömrümüz yetmediği için hayata geçiremiyoruz. Sümer'in istifasının ardından göreve devam edemezdik. Etik açıdan da bu uygun olmazdı. Özkan Sümer'in istifa etmesinden dolayı projelerimizi hayata geçiremedik" dedi.

Hiçbir zaman korkmadık

Türkiye'nin en iyi kadrosuna sahip olduklarını belirten Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Erol Tuna, şu anki kadrolarının Türkiye Süper Ligi'nde mücadele eden bütün takım yöneticilerinin ve hocaların istediği bir kadro olduğunu belirterek, "Teknik Direktörlerin ve yöneticilerin istediği bir kadro bizim kadromuz. Çok iyi oyunculardan kurulu bir kadromuz var. Oyuncularımız çok değerli ve kaliteli oyuncular. Teknik Direktör Samet Aybaba, bizim gibi bir insan: O da yanlış beyanlar verebiliyor. Sıkılmış olabilir. Çünkü yoğun bir baskı var üzerinde. Yönetim kurulu hiç bir zaman koymuş olduğu hedefinden kopmadı. Hedeflerini aslanlar gibi koydu. Hiçbir zaman korkmadı" açıklamasında bulundu.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.