HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Fener'de yeni dönem başlıyor

28.05.2001 00:00:00
Aziz Yıldırım, Fenerbahçelilerin çok daha büyük mutluluklar yaşayacağını dile getirerek, "Bu şampiyonluk ilerisi için çok önemliydi. Yapacağımız takviyeler ve gençleştirme operasyonlarıyla Avrupa'da şampiyonluğa oynayacak bir ekip oluşturacağız" dedi.

En büyük hediyem

Yıldırım, şampiyonluğa en çok sevinenlerin başında ABD'de bulunan kızının geldiğini de ifade ederek, "Ona en büyük hediyem şampiyonluk oldu" dedi.

Denizli 5 yıl kalacak

Aziz Yıldırım, "Ben Fenerbahçe'nin başında olduğum sürece, Mustafa Denizli de Fenerbahçe'nin başındadır" dedi. Aziz Yıldırım, şöyle konuştu: "Çok büyük hedefler belirlemiştik. Büyük zorluklara katlandık. Bubaşarı, emeği olan herkesindir. Teknik heyeti, futbolcuları ve taraftarları kutlarım. Bu cesareti bize veren onlar oldu. Ben Fenerbahçe'nin başında olduğum sürece, Mustafa denizli'de görevinin başında olacaktır."


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.