HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 05 AĞUSTOS 2021, PERŞEMBE

İlgner Beşiktaş'a doğru

21.06.2001 00:00:00
Real Madrid Kulübü ile ortaklaşa alınan karar doğrultusunda dün bir açıklama yapan İlgner ay sonu takımdan ayrılacağını ifade etti. Bodo İlgner, son aylarda takımda sadece 3'ncü alternatif olarak kullanıldığını, bundan dolayı performansında büyük bir düşüş yaşadığını kaydetti.

34 yaşında

34 yaşındaki file bekçisi, bir Alman televizyonuna yaptığı açıklamada, şu anda henüz yeni bir takım ile anlaşmadığını, ancak tekliflere açık olduğunu soyledi. Eski teknik direktörü Christoph Daum'un çalıştırdığı Beşiktaş'ta oynamasının kendisine gurur verici olacağını belirten İlgner, Türkiye yolcusu olduğunun ilk sinyallerini verdi.

Taraflar anlaştı

Real Madrid ile 2002 yılına kadar sözleşmesi olduğunu hatırlatan İlgner, iki tarafın ortaklaşa aldığı karar doğrultusunda takımdan ayrıldığını belirtti.

Çalışmalar sürüyor

Öte yandan Güçlü bir kadro kurmak için yoğun bir şekilde çalışan Beşiktaş yönetimi, Türkiye'deki transfer görüşmelerini yürütürken, Chiristoph Daum yurtdışında harıl harıl futbolcu arıyor. Beşiktaş Kulübü Futbol Şubesi Basın Sözcüsü Mete Düren, yabancı oyuncu konusundaki temasları, teknik direktör Daum'un yürüttüğünü belirterek, "Bu konuda beklemedeyiz. Türkiye'deki çalışmalar için de görüşmeleri biz yürütüyoruz. Ali Eren, Fazlı ve Ayhan için G.Antep, Samsun, Trabzon ve G.Saray ile görüşmeler yapıyoruz. Tümer için de Samsunspor Kulübü ile anlaşmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.