HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 01 AĞUSTOS 2021, PAZAR

Miras kavgasında düğüm çözülmedi

22.06.2001 00:00:00
TOBB Sanayi Odaları Konseyi, dün Konsey Başkanı Kemal Çolakoğlu başkanlığında, Odalar Birliği'nde son yaşanan gelişmeleri görüşmek üzere Ankara Sanayi Odası'nda (ASO) toplandı. Eski Başkan Fuat Miras'ın toplantıda, "sizlere veda etmiyorum, sonuna kadar mücadeleye devam edeceğim" dediği öğrenildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ise TOBB eski başkanı Fuat Miras'ın istifasının Deniz Ticaret Odaları Konseyi Başkanı Cengiz Kaptanoğlu'na gösterildiğini, Kaptanoğlu'nun da bu konuda tatmin olduğunu ifade ettiğini söyledi.

Miras: Şerefimle oynandıASO'da yapılan toplantıda Çolakoğlu ilk sözü TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na verdi. Ancak bu sırada eski Başkan Fuat Miras, TOBB'da dün yapılan Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Borsaları Konseyleri toplantılarına katılmak için, Hisarcıklıoğlu'dan önce konuşma yapmak istediğini söyledi. Bunun üzerine ilk söz Miras'a verildi. Miras'ın konuşmasında, "normal bir istifa olsaydı, sizlere burada veda ederdim. Ama şerefim ve haysiyetimle oynandı. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğim. Bu yüzden sizlere veda etmiyorum, toplantıdan ayrılıyorum" dediği öğrenildi.
Megadentistlogo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.