HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 12 MAYIS 2021, ÇARŞAMBA

PKK bu kez polis kaçırdı

11.10.2005 00:00:00
Son zamanlarda azan terör olaylarına bir yenisi daha eklendi. Karayolu kesen bir grup terörist, polis memuru Erol Açıl'ı kaçırdı.

PKK, en sonunda polis de kaçırdı... Diyarbakır'dan görev yaptığı Şırnak'ın Cizre İlçesi'ne özel otomobiliyle önceki gece giden polis memuru Erol Açıl'ın kullandığı otomobilin önü Midyat'ın Mağara Köyü yakınlarında bir grup PKK'lı terörist tarafından kesildi. Teröristler, araçtan indirdikleri polis memuru Erol Açıl'ı beraberinde götürürken, araç içerisinde bulunan nişanlısını serbest bıraktılar. Olayın duyulması ardından kaçırılan polis Erol Açıl'ın kurtarılması için bölgede operasyon başlatıldı.

Ailesi şoktaPolis memuru Hakan Açıl'ın Eskişehir'de yaşayan ailesi, olayı duyunca şoka girdi. Kalp hastası baba, oğlunun kaçırılma haberiyle fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Eskişehir'de yaşayan ve dün sabah saatlerinde olayı haber alan baba Muammer Açıl, konuşmakta güçlük çekerken, "Oğlum, kız arkadaşıyla Malatya'ya ailesiyle tanışmaya gitmiş. Nişan yapacaklarmış. Dönüşte ise oğlum ve kız arkadaşı kaçırılmış. Oğlumun bu sene Ağustos ayında 2 yıldır bulunduğu Şırnak'ta şark hizmeti sona erecekti. Sağ salim serbest bırakılmasını istiyorum" dedi.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.