HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 02 AĞUSTOS 2021, PAZARTESİ

Terim duygulandırdı

17.07.2001 00:00:00
İtalya'nın dünyaca ünlü Milan takım sezon açılışını dün muhteşem bir törenle yaparken, kurulan platforma futbolcularının ardından çıkan Fatih Terim'e büyük sevgi gösterilerinde bulunuldu.

'İmparator Terim' diye çağrıldı

İtalya'da bu sahneyi izleyen gurbetçilerimizin ve Türk basın mensuplarının bu tablo karşısında duygulandıkları gözlendi. "İmparator, İstanbul ve Floransa'nın Fatih'i ve taraftarların vazgeçemediği tek teknik direktör" sloganlarıyla sunulan Terim, her zaman olduğu gibi kendinden emin bir şekilde Milanlı taraftarları selamladı.

Pankart açtılar

İtalya'nın Milano kentinin merkezindeki Duca D'Aosta Meydanı'ndaki Otel Gallia önünde yapılan sezon açılışında, teknik direktör Fatih Terim ve futbolcular, teker teker çağırılarak, yaklaşık 3 bin taraftara tanıtıldı.

Otel karşısına ise "Bu büyük Milan ve İmparator ile tüm şampiyonlukları kazanacağız" diye yazılı dev bir pankart açıldı.


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.