HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 15 MAYIS 2021, CUMARTESİ

UEFA'dan çifte standart

16.09.2005 00:00:00


Tromso'ya, çamurun içinde yapılan maçta 1-0 yenilen G.Saray, UEFA'ya tepki gösterdi.

Bize gelince Aslan kesiliyorlar

Kulüp başkanı Özhan Canaydın, UEFA'nın birçok eksiği ve çok kötü bir zemini bulunan Alfheim Stadı'nda maç yapılmasına izin vermesine tepki göstererek, "UEFA, çifte standart uyguluyor. Bize gelince en ufak ayrıntıyı bile gözönünde bulunduyorlar. Vefa Stadı bile Alfheim Stadı'ndan iyidir" dedi. Bu konuyu ilk olarak UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik ile konuşacağını dile getiren Canaydın, UEFA Başkanı Lennart Johansson ile de görüşeceğini söyledi.

El ele vermeliyiz

Türk sporu için bir kampanya başlatmaları gerektiğini kaydeden Canaydın, "Bu sadece bizim sorunumuz değil. Beşiktaş ve Fenerbahçe de aynı sıkıntıları zaman zaman yaşıyor. Medya ile birlikte, bu kampanyayı düzenlemeliyiz. Hatta medya temsilcilerinden oluşan bir grup, bu tip statlarla ilgili bir dosya hazırlamak için söz konusu ülkelere gidebilir" diye konuştu.

Canaydın, stadın fotoğraflarını çektirdiklerini, UEFA yetkililerin bir daha herhangi bir nedenle kendilerini eleştirmeleri durumunda, bu fotoğrafları önlerine koyacaklarını bildirdi.


Senteks
Panax nedir
logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.