HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 18 HAZİRAN 2021, CUMA

Çıldırtan gol

01.11.2001 00:00:00
Şampiyonlar Ligi 1. tur son maçı, Galatasaray'a mutlak galibiyet lazım. 12. adam yerini almış mükemmel bir destek. O da ne, PSV makine düzeni futbol oynuyor. 25 dakika ne oluyor derken süper solak sahneye çıkıyor. Arif'e bir aşırtma pas, Arif bekletmeden Ümit'e ortalıyor. Ümit'in maçta tek olumlu hareketi, bekletmeden Sergen'e uzatıyor, süper solak sağ plase yapıyor ve goool. Galatasaray'lı sevinçten çıldırıyor, PSV dozajı aşırı kaçırmış gibi felç oluyor. Sonrası mı, sonra Galatasaray tarihinin en mükemmel maçını çıkarıyor. Hasan Şaş en iyi futbolunu oynuyor. PSV'nin sol tarafını adeta koridor yapıyor. Servislerini Ümit değerlendirebilse PSV tarihinin en büyük hezimetini yaşayacak. Bize galibiyet lazım o da oluyor. Herkes bu futbola kupa yakışır diyor. Son 65 dakikadaki futbol karşısında tutunacak bir Avrupa takımı göremiyorum.

Bizi bu sıkıntılı günlerimizde güldürebilen tüm futbolcu ve teknik ekibi yürekten tebrik ediyoruz. Her bir Aslan yürekten oynadı. Parantez açıp Sergen, Hasan Şaş, Arif, Fleurguin ve Mondragon'u özel kutluyorum.

Senaryolarla Galatasaray'ı yıpratmaya çalışanlar! Siz de övünün, Galatasaray sizin de kolunuzdan tutup Avrupa'ya taşımaya devam ediyor ve de devam edecek.
 
Ayhan Keskin / diğer yazıları


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.