HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 31 TEMMUZ 2021, CUMARTESİ

Lideriz, lakin!..

05.06.2001 00:00:00
Milli takımımız yarın Bursa'da grubumuzun zayıf ekiplerinden Makedonya ile karşılaşacak. Bu maçın grupta liderliği perçinleme ve averaj artırma maçı olması gerekir. Şenol Güneş'in Azerbaycan maçında 3-0'lık skora rağmen defansın açık verdiğini görüp tedbir alması şart. Aksi takdirde averaj için çıkacağımız bu maçta galibiyeti bile göremiyebiliriz.

Makedonya ve Moldova maçları, önce galibiyet sonra averaj maçı olması lazım. 2002 Dünya Kupası'na gidebilmemiz Slovakya ve İsveç maçlarına rahat çıkmamızdan geçecektir. Şenol hoca da grupta liderliğin şu an için önemli olmadığını ifade ederek, bu işin farkında olduğunu gösterdi.

Şenol Güneş, umarım yeni tedbirler alarak defansı daha aktif ve açık vermeyen bir yapıya kavuşturur. Herşeye rağmen Bursa'da Milli takımımızdan farklı galibiyet beklememiz hakkımız ve çok doğal.

Dünya Kupası'na katılma özlemimiz ancak bu maçları farklı kazanarak giderilebilir.

 
Ayhan Keskin / diğer yazıları


logo

Beşyol Mah. 502. Sok. No: 6/1
Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (212) 425 10 66
Faks: (212) 424 69 77
E-posta: [email protected] [email protected]


WhatsApp haber: (0542) 289 52 85


Tüm hakları Yeni Mesaj adına saklıdır: ©1996-2021

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir. Yeni Mesaj Gazetesi'nde yer alan köşe yazıları sebebi ile ortaya çıkabilecek herhangi bir hukuksal, ekonomik, etik sorumluluk ilgili köşe yazarına ait olup Yeni Mesaj Gazetesi herhangi bir yükümlülük kabul etmez.